SUNSPIRAL

MOJE CESTA K VÝTVARNÉ TVORBĚ

Jmenuji se Pavla Koubková a výtvarná tvroba je mi blízká už od útlého dětství. Od doby kdy jsem čmárala pastelkami na papíry, kterými mě zásobovali rodiče jsem ušla s velkými přestávkami v tvorbě kus cesty.

Vystudovala jsem SPŠ keramickou v oboru propagační výtvarnictví a grafika a poté pracovala jako pracovník reklamním studiu a věnovala se převážně grafickému designu. Volná výtvarná tvorba se mi nějakou dobu vyhýbala a spíše jsem se věnovala tvorbě webových stránek, což mi zůstalo spolu s grafikou dodnes.

Před pár lety jsem s vrátila k výtvarné činnosti díky kurzu malby pod vedením Karla Polomise.

KURZ

MALBA V GALERII CAFÉ LOKET

Pravidelné páteční malířské setkávání v Galerii Café Loket mi umožnilo najít si čas na malování. Ale také poznat řadu úžasných lidí se stejným zájmem. Velkým bonusem je na začátku léta každoroční malířský plenér v Jižních Čechách.

Penzion v Mezilesí u Trhových svin je pro nás příjemným útočištěm a výchozím místem pro výlety do okolí. Inspirace pro malbu je v okolí více než dost.

GRAFIKA

*PADEDE

Díky studiu grafiky a praxi z reklamního studia mám 15 let zkušeností v oboru grafický design a přes 8 let se věnuji tvorbě webových stránek.

Společně s Denisou Prágerovou jsme vytvořili projekt *padede. Zaměřujeme se na grafický design, webové stránky a ilustraci.

Rychlý kontakt

Odkud jsem

Sunspiral